drzwi wewnetrzne

Super oferta na drzwi Premium +montaż 1zł +klamka 1zł.

Promocja trwa od 2020-08-01 do 2020-12-31

DRZWI WEWNĘTRZNE PREMIUM +MONTAŻ 1ZŁ +KLAMKA 1ZŁ

TERAZ DRZWI PRZYLGOWE PREMIUM DOSTĘPNE W SUPER CENIE Z MONTAŻEM ZA 1ZŁ
DODATKOWO DO WSZYSTKICH DRZWI PREMIUM KLAMKA ZA 1ZŁ
ZOBACZ JAK ZYSKUJESZ KUPUJĄC DRZWI PREMIUM

promocja

Unikalna kolekcja ESPINA POL-SKONE wyznacza wzornicze trendy stolarki drzwiowej. Wyszukane ułożenie fornirów w tzw. jodełkę (symetryczną lub asymetryczną) podkreśli stylowe przestrzenie. Dostępne wersje pełne (W00 i W02) lub szklone (W01). Szklony wzór W01 wyróżnia: szyba hartowana biały mat o grubości 6 mm lub laminowana czarna o grubości 8,5 mm. Ocieplająca wnętrze kolorystyka, w odcieniach: dębu europejskiego, ciemnego orzecha i jasnego orzecha.

super oferta
włoska klamka
promocja


Otwórz się na możliwości!

Jak wybrać idealne drzwi do mieszkania? Jak dopasować je do wystroju i funkcji pomieszczenia? Skąd mieć pewność, że będą bezpieczne i wytrzymają lata?
Te pytania często słyszymy od naszych Klientów. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom polecamy starannie wybrane drzwi z KOLEKCJI PORTA PRO.

super oferta
klamki
promocja


Oferujemy skrzydła płytowe wykończone laminatami w bogatej palecie kolorystycznej, okleiną syntetyczną i okleiną naturalną oraz skrzydła płycinowe o konstrukcji ramowej w okleinie naturalnej.
Wspólną cechą różnorodności wykonań poszczególnych modeli jest ich wysoka jakość.
Bez względu na cenę drzwi nasi Klienci mogą być pewni, że otrzymają produkt najwyższej jakości.

super oferta
klamka

Drzwi wewnętrzne często traktowane są dosyć chłodno, ponieważ większość osób poświęca więcej uwagi drzwiom zewnętrznym, lub tym, które mają spełniać określone role np. techniczne, czy przeciwpożarowe. Okazuje się, że drzwi wewnętrzne są równie istotne, szczególnie przy aranżacji danego wnętrza. Stanowią one nieodłączny element każdego pomieszczenia i mają niebagatelny wpływ na jego wystrój. Nowoczesne drzwi wewnętrzne nadają pomieszczeniu zupełnie nowego i niepowtarzalnego wyrazu, pełniąc jednocześnie funkcje praktyczne.

Proponowane w naszej Super Ofercie drzwi z montażem za 1zł i klamką za 1zł, wkomponują się w każdą domową, lub biurową przestrzeń, subtelnie współgrając zresztą wystroju, lub stanowiąc ciekawy, wyrazisty kontrast. Niezależnie od tego, czego poszukujesz, w kolekcjach wewnętrznych drzwi odnajdziesz styl klasyczny, uniwersalny, nowoczesny, w dużej ilości oklein i kolorystyki. Warto pamiętać o tym, że wybór drzwi będzie bezpośrednio oddziaływał na postrzeganie Twojego wnętrza.

Jak zostało już wyżej wspomniane drzwi wewnętrzne nie tylko zdobią przestrzeń, ale stanowią jej praktyczną część wyposażenia. Koniecznie muszą stać na drodze wstępu do takich pomieszczeń jak sypialnia, czy łazienka, gdzie potrzebujemy maksimum prywatności i intymności. Niezastąpione są w pokoju dziecięcym i gabinecie domowym, dzięki nim uzyskasz tak niezbędny spokój w czasie poświęconym na pracę bądź odpoczynek. Proponowane drzwi wykonane są z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie i komfort, nawet wtedy, gdy są mocno eksploatowane.

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.