o nas

DAF to skrót od naszych inicjałów – Dorota i Artur Figiel. Specjalizujemy się w płytkach, panelach i drzwiach. Znajdziecie Państwo u nas także farby, tapety i wiele innych materiałów.

Jesteśmy sklepem partnerskim firmy BEL-POL - lidera w branży budowlano-wykończeniowej w Polsce. Znajdziecie Państwo u nas także wyselekcjonowane  materiały z ofert innych producentów polskich i zagranicznych.

Branża wykończenia i aranżacji wnętrz rozwija się bardzo dynamicznie. My znamy trendy. Wiemy, co jest modne i sprawdzone.

Z pasją poświęcamy się również projektowaniu idealnych kuchni, łazienek i tarasów. Jeśli wciąż wahają się Państwo, jakie płytki pasują do łazienki - podpowiadamy: skorzystajcie z oferowanej przez nas wizualizacji, która na pewno pomoże podjąć trafne decyzje.

Kontaktujecie się z nami. Chętnie podpowiemy, wytłumaczymy i doradzimy. Klienci to nasi partnerzy.

Artur i Dorota Figiel

Już 25 lat

wybieramy dla Państwa najlepsze produkty do wykończenia i dekoracji wnętrz

 • 2004Wreszcie na swoim!

  Od teraz nasz sklep mieści się w nowoczesnej przestronnej hali, w której zmieszczą się wszystkie produkty z naszej wciąż poszerzającej się oferty.

 • 1998Nowy partner biznesowy

  Mamy nowego partnera: zaczynamy współpracę z firmą Bel - Pol.

 • 1997Zaczynamy dostawę!

  Wielkie wydarzenie! :) Kupujemy nasz pierwszy samochód dostawczy!

 • 1997Większa siedziba

  Zmiana lokalu - większa powierzchnia, szersza oferta i coraz więcej pracy!

 • 1995Powstaje DAF

  W grudniu powstaje nasz maleńki sklep. Sprzedajmy panele ścienne i podłogowe.

Używamy plików cookies, aby zapewnić najlepszą jakość. Kontynuując korzystanie z naszej strony, zgadzasz się z naszą polityką dotyczącą plików typu cookies.